Grafika: Marta Polechońska
15 lipca podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do szkoły.

Spis treści

Dzień Dziecka w naszym liceum

01. czerwca z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole zorganizowano wspólne grillowanie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.
Całość trwała ok. 2 godzin, a atmosfera była wspaniała. Każdy znalazł zajęcie dla siebie podczas grilla. Niektórzy cały czas kręcili się przy jedzeniu, inni woleli usiąść na kocu w cieniu drzewa i skorzystać z pięknej pogody, która nam towarzyszyła tego dnia.

Jeszcze inni wykorzystali tą okazję, żeby trochę porozmawiać z rówieśnikami, słuchając przy tym dobrej muzyki. Dodatkowo, każdy kto przyszedł do szkoły w piżamie był tego dnia zwolniony z odpowiedzi na lekcjach. Całość bardzo spodobała się zarówno uczniom, jak i nauczycielom, a to dopiero początek obchodów związanych z tym dniem, ponieważ 21 i 22 czerwca nasza szkoła będzie kontynuować celebrację tego dnia. Planujemy wówczas spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu, wykorzystując te ostatnie dni szkoły na wspólną zabawę.

 

GALERIA Ł. Gołąbek

GALERIA M. Uba


Różowa skrzyneczka

 
Mamy zaszczyt jako Samorząd naszej szkoły przedstawić każdemu, a przede wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nowe udogodnienie znajdujące się w naszej placówce, a mianowicie Różową Skrzyneczkę. Od czwartku 26.05.2022 każda osoba w potrzebie w razie potrzeby może skorzystać z przygotowanych przez nas artykułów higienicznych: podpasek, tamponów, wkładek higienicznych itp. Projekt, zanim ostatecznie wejdzie w życie, jest obecnie testowany, dlatego mamy nadzieję, że artykuły znajdujące się w Skrzyneczce nie będą brane na ,,zapas'', a także że będą one traktowane z należytym szacunkiem. Skorzystanie w razie potrzeby jest oczywiście bezpłatne.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.

Samorząd Uczniowski
Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Górze
 

 

2. Wspólne grillowanie link do artykułu i zdjęć


1. Samorząd Uczniowski naszego liceum organizuje w piątek 10. września wspólne integracyjne grillowanie.

Pragniemy serdecznie przywitać w szkolnych murach nowe klasy, nieco bliżej się poznać, wspólnie sympatycznie spędzić nieco czasu. Zaznaczamy jednak, że nie jest to dzień wolny od szkoły.

Przychodzimy wszyscy na godzinę 9:00 na spotkanie z wychowawcami. Motywem przewodnim będzie grill, w trakcie którego odbędą się rozgrywki sportowo-rekraacyjne, turniej "Jaka to melodia", będzie okazja do zakupienia pysznych ciast i wspólnej zabawy. Prosimy, aby każdy zaopatrzył się w prowiant, także ten który zechcecie ugrillować oraz napoje. Ponieważ pogoda zapowiada się wspaniała warto przynieść koce, aby jeszcze bardziej poczuć atmosferę pikniku. W trakcie wydarzenia będzie okazja do zdobycia zaskakujących nagród-tak dla całych klas, jak i indywidualnych. Wierzymy, że dzień zaliczymy do udanych i na stałe wpisze się w kalendarz integracyjnych imprez szkolnych.

Serdecznie zapraszamy

Samorząd Uczniowski
Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Górzegri