Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
15 lipca podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do szkoły.

Wakacje szybko minęły i rozpoczął się rok szkolny, lecz ze względu na pandemiczny czas potrzebne są inicjatywy, które pozwalają na integrację, wspólne przebywanie na świeżym powietrzu czy zabawę.

Z taką propozycją wyszedł Samorząd Szkolny, dzięki czemu w piątek 10 września w parku liceum zorganizowano piknik, wykorzystując piękną pogodę.

Młodzieży zaproponowano udział w sportowych konkurencjach, wśród których znalazły się chociażby wyścigi w workach, bieg "z jajem", przeciąganie liny, oraz w konkursie "Jaka to melodia". W zawodach sportowych w ramach Olimpiady Szkolnej I miejsce zajęła klasa IIIa i otrzymała "dzień bez pytania". Drugie miejsce na podium należało do klasyklasy IIb - uzyskującej " trzy wybrane lekcje bez pytania", a trzecie do klasy IIIa po gimnazjum - "dwie lekcje bez pytania".
Nagrody finansowe za rywalizację muzyczną otrzymały w kolejności klasy IIb, IIIc po gimnazjum i Ie.
Poszczegolne wydarzenia przerywane były występami wokalnymi i inscenizacyjnymi. Uczniowie i uczennice wspólnie grillowali, delektując się również wcześniej upieczonymi ciastami. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy wzięli udział w loterii, w której można było wylosować ciekawe nagrody. I tak, trzy osoby stały się wybranymi gośćmi Pani Dyrektor na drugim śniadaniu, czwarta osoba będzie miała możliwość zrealizowania biletu do Parku Wodnego we Wrocławiu w ramach październikowej wycieczki, a piąty szczęśliwiec otrzymał bilet do jednego z dolnośląskich teatrów. Ostatnią nagrodą w loterii było wyjście do pizzerii dla jednej z klas. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Dyrekcję Szkoły oraz Radę Rodziców.

 

Fot. Łukasz Gołąbek

Galeria

Fot. Magdalena Dokładańska

Galeria