Grafika: Marta Polechońska
Drodzy Ósmoklasiści! Do 13 lipca należy dostarczyć komplet dokumentów (świadectwo, zaświadczenie o wynikach egzaminów). Serdecznie zapraszamy.

 

Tymoteusz Matysiak - przewodniczący Samorządu Uczniowskiego od 1 maja 2022r. do 30 kwietnia 2024r. 

 matysiak

 

SKŁAD SAMORZĄDU OD 1.05.2022
Tymoteusz Matysiak - przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Dawid Perzyński - zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Zuzanna Latka

Roksana Nemeczek - rzecznik prasowy

Edyta Bretsznajder opiekunka SU

 

Kacper Hryń- przewodniczący Samorządu Uczniowskiego od 1 maja 2021r. do 30 kwietnia 2022r. - klasa IIIc3 (matura 2022)

img_2960

 

SKŁAD SAMORZĄDU OD 1.05.2021​


Kacper Hryń- przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Rozalia Zawieja - zastępczyni przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Filip Jankowski

Martyna Tomczyk

Edyta Bretsznajder opiekunka SU

 

Kacper Trzpil- przewodniczący Samorządu Uczniowskiego od 1 stycznia 2020r. do 30 kwietnia 2021r. - klasa IIIC (matura 2021)

trzpil

 

SKŁAD SAMORZĄDU 1.01.2020 - 30.04.2021


Kacper Trzpil - przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

​Kacper Hryń - zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Filip Jankowski

Martyna Tomczyk

Edyta Bretsznajder opiekunka SU