Grafika: Marta Polechońska
Drodzy Ósmoklasiści! Do 13 lipca należy dostarczyć komplet dokumentów (świadectwo, zaświadczenie o wynikach egzaminów). Serdecznie zapraszamy.

1. mgr Alina Borzym
język francuski, pedagog szkolna

2. mgr Edyta Bretsznajder
język angielski, biologia, wychowawczyni klasy IIC

3. mgr Elżbieta Chudek
fizyka

4. mgr Małgorzata Dudzińska
wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawczyni klasy IIB

5. mgr Beata Działo
nauczyciel bibliotekarz, informatyka, matematyka

6. mgr Irena Dziamarska
biologia, przyroda, wychowawczyni klasy IB

7. mgr Mariusz Dziewic
wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca klasy IIIB4

8. dr Agata Figiel
język angielski, wychowawczyni klasy IE

9. mgr Ewa Gajewska
język niemiecki

10. mgr Dorota Giezek
fizyka, wychowawczyni klasy IIIA4

11. ks. mgr Łukasz Gołąbek
religia

12. mgr Grzegorz Goździewicz
matematyka, informatyka

13. ks. mgr Norbert Graczyk
religia

14. mgr Wojciech Janicki
wychowanie fizyczne, doradca zawodowy, wychowawca klasy IIA

15. mgr Dorota Jochaniak- Dolatowska
język polski

16. st. kpt. mgr Rafał Kaczmarek
edukacja pożarnicza

17. mgr Małgorzata Kauch
chemia, przyroda, wychowawczyni klasy IC

18. mgr Sylwia Kibał
język polski

19. mgr Elżbieta Kochańczyk
historia, wiedza o społeczeństwie

20. mgr Maciej Kostyk
język polski

21. mgr Joanna Krzyszkiewicz-Stojanowska
plastyka, doradca zawodowy

22. mgr Izabela Kucharska
język niemiecki

23. mgr Lidia Łęgowa
rewalidacja

24. mgr Agnieszka Łukaszów
matematyka, wychowawczyni klasy ID

25. mgr Gabriela Mielcarek
historia, wiedza o społeczeństwie

26. mgr Magdalena Mielczarek
podstawy przedsiębiorczości, dyrektor szkoły

27. mgr Radomir Miłaszewicz
matematyka

28. mgr Dorota Nowak
język polski

29. kom. mgr Agnieszka Połczyk
edukacja policyjna

30. mgr Marzena Poprawska
biologia, chemia

31. mgr Alicja Sajdak
język angielski

32. mgr Bogusław Sitnik
geografia

33. mgr Mateusz Sobczyński
język angielski

34. mgr Renata Stępień
rewalidacja, pedagog szkolna

35. mgr Edyta Turowska

historia

36. dr Ewelina Waląg
język polski, etyka, wychowawczyni klasy IA

37. mgr Agnieszka Wesołowska
historia, wiedza o społeczeństwie

38. mgr Mirosław Wesołowski
historia, filozofia, wiedza o społeczeństwie, wicedyrektor szkoły

39. mgr Tomasz Woźniczka
historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo

40. mgr Katarzyna Wróbel
język rosyjski, nauczyciel bibliotekarz

41. mgr Roman Zbroiński
informatyka

  

kadra