Grafika: Marta Polechońska
Zapraszamy rodziców/prawnych opiekunów na drzwi otwarte w środę 14 grudnia o godz. 16:30.

1. mgr Alina Borzym
język francuski, pedagog szkolna

2. mgr Joanna Botwin

język polski, wychowawczyni klasy IB

3. mgr Edyta Bretsznajder
język angielski, biologia, wychowawczyni klasy IIIC

4. mgr Małgorzata Dudzińska
wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawczyni klasy IIIB

5. mgr Beata Działo
nauczyciel bibliotekarz, informatyka, matematyka

6. mgr Irena Dziamarska
biologia, przyroda, wychowawczyni klasy IIB

7. mgr Mariusz Dziewic
wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca klasy IVB

8. dr Agata Figiel
język angielski, wychowawczyni klasy IIE

9. mgr Natalia Fortecka
psycholog szkolna

10. mgr Ewa Gajewska
język niemiecki

11. mgr Dorota Giezek
fizyka, wychowawczyni klasy IVA

12. ks. mgr Łukasz Gołąbek
religia

13. mgr Grzegorz Goździewicz
matematyka, informatyka

14. ks. mgr Norbert Graczyk
religia

15. mgr Wojciech Janicki
wychowanie fizyczne, doradca zawodowy, wychowawca klasy IIIA

16. mgr Dorota Jochaniak- Dolatowska
język polski, wychowawczyni klasy IE

17. st. kpt. mgr Rafał Kaczmarek
edukacja pożarnicza

18. mgr Małgorzata Kauch
chemia, przyroda, wychowawczyni klasy IIC

19. mgr Sylwia Kibał
język polski

20. mgr Elżbieta Kochańczyk
historia, wiedza o społeczeństwie

21. mgr Joanna Krzyszkiewicz-Stojanowska
plastyka, doradca zawodowy

22. mgr Izabela Kucharska
język niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawczyni klasy ID

23. mgr Agnieszka Łukaszów
matematyka, wychowawczyni klasy IID

24. mgr Artur Małecki
historia, historia i teraźniejszość

25. mgr Gabriela Mielcarek
historia, wiedza o społeczeństwie

26. mgr Magdalena Mielczarek
podstawy przedsiębiorczości, dyrektor szkoły

27. mgr Radomir Miłaszewicz
matematyka

28. mgr Dorota Nowak
język polski

29. kom. mgr Agnieszka Połczyk
edukacja policyjna

30. mgr Alicja Sajdak
język angielski, wychowawczyni klasy IC

31. mgr Artur Sawczyszyn 
edukacja pożarnicza

32. mgr Bogusław Sitnik
geografia

33. mgr Mateusz Sobczyński
język angielski, wychowawca klasy IF

34. mgr Renata Stępień
rewalidacja, pedagog specjalna

35. mgr Edyta Turowska

historia

36. dr Ewelina Waląg
język polski, etyka, wychowawczyni klasy IIA

37. mgr Renata Wawer
matematyka

38. mgr Mirosław Wesołowski
historia, wiedza o społeczeństwie, wicedyrektor szkoły

39. mgr Tomasz Woźniczka
historia, wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość

40. mgr Katarzyna Wróbel
język rosyjski, nauczyciel bibliotekarz, wychowawczyni klasy IA

41. mgr Aneta Zawadzka 
pedagog szkolna

42. mgr Roman Zbroiński
informatyka

  

Rok szkolny 2022/2023

nauczyciele

 fot. Łukasz Gołąbek

Rok szkolny 2021/2022

kadra

fot. Wojciech Lesiak