Grafika: Marta Polechońska
15 lipca podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do szkoły.

Spis treści

Dzień Dziecka w naszym liceum

01. czerwca z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole zorganizowano wspólne grillowanie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.
Całość trwała ok. 2 godzin, a atmosfera była wspaniała. Każdy znalazł zajęcie dla siebie podczas grilla. Niektórzy cały czas kręcili się przy jedzeniu, inni woleli usiąść na kocu w cieniu drzewa i skorzystać z pięknej pogody, która nam towarzyszyła tego dnia.

Jeszcze inni wykorzystali tą okazję, żeby trochę porozmawiać z rówieśnikami, słuchając przy tym dobrej muzyki. Dodatkowo, każdy kto przyszedł do szkoły w piżamie był tego dnia zwolniony z odpowiedzi na lekcjach. Całość bardzo spodobała się zarówno uczniom, jak i nauczycielom, a to dopiero początek obchodów związanych z tym dniem, ponieważ 21 i 22 czerwca nasza szkoła będzie kontynuować celebrację tego dnia. Planujemy wówczas spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu, wykorzystując te ostatnie dni szkoły na wspólną zabawę.

 

GALERIA Ł. Gołąbek

GALERIA M. Uba