Grafika: Marta Polechońska
Maturzysto sprawdź ważne dla Ciebie informacje w zakładce MATURA

Rada Samorządu Uczniowskiego

img_2960 

Kacper Hryń- przewodniczący Samorządu Uczniowskiego od 1 maja 2021r. do 30 kwietnia 2022r.

 

 trzpil

Kacper Trzpil- przewodniczący Samorządu Uczniowskiego od 1 stycznia 2020r. do 30 kwietnia 2021r.

 

SKŁAD SAMORZĄDU OD 1.05.2021​

Kacper Hryń- przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Rozalia Zawieja - zastępczyni przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

 Filip Jankowski

 Martyna Tomczyk

 Edyta Bretsznajder opiekunka SU 

 

SKŁAD SAMORZĄDU 1.01.2020 - 30.04.2021

Kacper Trzpil - przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Kacper Hryń - zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

 Filip Jankowski

 Martyna Tomczyk

 Edyta Bretsznajder opiekunka SU