Grafika: Marta Polechońska
Drzwi otwarte 21 kwietnia. Serdecznie zapraszamy

SPROSTOWANIE

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi pytaniami zamieszczam sprostowanie pani agent ubezpieczeniowej

"(...) 

link do oferty jest ważny do końca listopada.

Rodzice, którzy wykupią polisę we wrześniu mają ubezpieczone dziecko od 1 września. Natomiast spóźnialscy rodzice, którzy wykupią polisę w październiku lub listopadzie będą mieli ubezpieczone dziecko od następnego dnia po zapłaceniu składki - nie cofniemy się z odpowiedzialnością".

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Szanowni Rodzice,

zapraszam do wyboru ubezpieczenia dla swojego dziecka na rok szkolny 2022/2023. Świadczenia dostępne w każdym z wariantów są szczegółowo opisane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) NNW PZU EDUKACJA.

Oprócz świadczeń wymienionych w ofercie należne są świadczenia wymienione w OWU str. 6 OWU Tabela nr 2.

Ochrona obowiązuje na terenie całego świata, 24 godziny na dobę, przez cały rok kalendarzowy – również podczas wakacji, ferii, świąt, pobytu na wycieczkach szkolnych, zielonych szkołach.


Oczywiście jestem do Państwa dyspozycji - co oznacza, że w przypadku jakiegokolwiek zdarzenia proszę o bezpośredni kontakt w celu zgłoszenia szkody. Z wyrazami szacunku Elżbieta Mikołajczyk

 

https://ubestrefa.pl/oferta/hxudcb


Pozdrawiam

Elżbieta Mikołajczyk
Kancelaria Ubezpieczeniowa
ul. Łowiecka 42, 64-100 Leszno

Tel. 603 101 030
https://elmikolajczyk.agentpzu.pl

Standardem mojej pracy są rekomendacje - dlatego będę zobowiązana za polecenie mnie, moich usług osobom bliskim oraz znajomym, którzy nie są państwu obojętni, a którzy czują się odpowiedzialni za bezpieczeństwo finansowe najbliższych, majątek, życie, zdrowie. Proszę przekazać im mój numer telefonu lub jeżeli wyrażą zgodę - zwrotny kontakt, wówczas skontaktuje się osobiście. DZIĘKUJĘ!

Ubezpieczenie rok szkolny 2022/2023 propozycja 1 

Ubezpieczenie rok szkolny 2022/2023 propozycja 2

Ubezpieczenie rok szkolny 2022/2023 propozycja 3