Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
15 lipca podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do szkoły.

Podczas naszej nieobecności, kiedy odpoczywaliśmy na feriach zimowych obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Depresją. Wracamy do tematu i my nie zapomnieliśmy o tym ważnym dniu i edukacji prozdrowotnej w tym temacie.


W związku z tym gościliśmy w naszych skromnych progach Panią Helenę Strzałkowską z Młodzieżowego Centrum Profilaktyki Alternatywa w Lesznie. Pani Helena jest pedagogiem-terapeutą, certyfikowanym specjalista terapii uzależnień, trenerem. W trakcie spotkania i warsztatów , poruszone były tematy związane z depresją nastoletnią.

Przypominanie o tej chorobie ma służyć wspieraniu chorych, okazywaniu solidarności z nimi, budowaniu zrozumienia problematyki chorób psychicznych, a także ukazywaniu konieczności podejmowania leczenia depresji.


Jeżeli masz wokół siebie kogoś, kto w ostatnim czasie był bierny, wycofany, małomówny, dużo czasu spędzał w domu, nie kontaktował się za pomocą komunikatorów z rówieśnikami - nie bądź bierny. Reaguj!!

depresja-2