Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
Byle do wiosny!

z ogromną przyjemnością informujemy o drugiej edycji programu stypendialnego ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo.

Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.

O 14 stypendiów w wysokości 3.000 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych (od VI klasy) i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 35.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, pomorskiego, śląskiego lub wielkopolskiego (czyli tam, gdzie GrECo Polska ma swoje oddziały). Stypendium jest skierowane także do uczniów, którzy dojeżdżają z małej miejscowości do szkoły w większym mieście, lub mieszkają w bursie czy też internacie. O stypendia mogą się też ubiegać tegoroczni absolwenci szkół ponadpodstawowych.

Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli przekażą Państwo informację o naszym Programie stypendialnym uzdolnionym uczniom, tak aby mogli wziąć udział w konkursie i zdobyć dofinansowanie na rozwijanie swoich zainteresowań.

W załączeniu przesyłamy Ulotkę informacyjną oraz harmonogram programu. Zapraszamy też na stronę internetową programu (www.greco.services/pl/stypendia.html), gdzie już wkrótce znajdą się szczegółowe informacje o programie oraz formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia można do nas przesyłać drogą elektroniczną do 17 października 2021 r.

 W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 Z wyrazami szacunku

 Joanna Tkacz
Asystentka Zarządu

 GrECo Polska Sp. z o.o.
Rondo Daszyńskiego 2B | 00-843 Warszawa

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ulotka

Harmonogram programu