Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
Zebranie z rodzicami w środę o 16:30. Zapraszamy.

Pod przewodnictwem Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego odbyły się wojewódzkie obchody Narodowego Święta Konstytucji Trzeciego Maja w Górze.

W obchodach wzięli udział wielu znakomitych gości wraz z Burmistrzem Góry i Starostą Górowskim, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych: straży pożarnej, policji i wojska, kombatanci, harcerze, przedstawiciele instytucji gminnych, powiatowych, górowskiej oświaty, partii politycznych, młodzież oraz mieszkańcy powiatu górowskiego.


O godz. 9. w kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej odbyła się msza święta w intencji Ojczyzny, a po jej zakończeniu wszyscy uczestnicy obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w uroczystym pochodzie udali się na pl. Chrobrego gdzie odbyła się manifestacja o patriotycznym charakterze.
Zarówno we mszy jak i w manifestacji uczestniczył poczet sztandarowy oraz uczniowie klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego w Górze. Natomiast dyrektorów placówek oświatowych w Górze reprezentowała m.in. dyrektor LO pani Magdalena Mielczarek.