Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
Zakończenie szkoły klas IV odbędzie się 26 kwietnia.

3 marca w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Górze. Spotkanie miało charakter promocyjny, a jego celem było zachęcenie młodzieży do wiązania swoich planów życiowych z służbą w Policji.


Spotkanie prowadził oficer Prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Górze podkom. Ariel Bujak oraz Pani Julia Iskra, ubiegłoroczna absolwentka naszej szkoły, obecnie będąca trakcie przyjęcia do Policji.

Nasi goście omówili krok po kroku jak wygląda rekrutacja. Podczas spotkania młodzież zadawała rozmaite pytania dotyczące służby, wynagrodzenia oraz studiów. Przypominamy, że osoby zainteresowane służbą w Policji mogą składać dokumenty aplikacyjne osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Górze przy ul. Podwale 26 lub w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w Wydziale Doboru i Szkolenia na ul. Połbina 1. Osoby zainteresowane służbą Policji mogą sprawdzić swoje umiejętności podczas zajęć sportowych przygotowujących kandydatów do testu sprawności fizycznej w Szkole Tenisa "AS" przy ul. Kazanowskiej 69 we Wrocławiu w każdy wtorek w godzinach 11.30-13.00 oraz na hali sportowej przy ul. Poznańskiej 14 we Wrocławiu w każdy piątek w godzinach 12.30-14.00.

Serdecznie zapraszamy w szeregi górowskiej Policji. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr te. 478728209, i 478728208

Tekst opracowano w oparciu o materiał pochodzący ze strony https://gora.policja.gov.pl/dgr/aktualnosci/bieza/89328,Spotkanie-z-uczniami-w-Liceum-Ogolnoksztalcacym-w-Gorze.html

img_20230303_110334