Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
Zebranie z rodzicami w środę o 16:30. Zapraszamy.

Jeszcze niedojrzali, ale już świadomi tego, co ich czeka za 100 dni, zgodnie ze staropolskim zwyczajem tegoroczni maturzyści wraz z rodzicami postanowili wyprawić Bal Studniówkowy.

Młodzież Liceum Ogólnokształcącego w Górze w piątkowy wieczór postanowiła nie myśleć już o nauce by oddać się tej wyjątkowej zabawie.


A uczestniczyli w niej uczniowie dwóch klas maturalnych wraz z osobami towarzyszącymi, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz rodzice.
Uroczystego otwarcia tego wyjątkowego balu dokonała dyrektor LO pani Magdalena Mielczarek. - Jestem głęboko przekonana, że właśnie z mocą studniówkowej magii podejmiecie zmagania na egzaminie maturalnym. Nie mam najmniejszych obaw o to, że tak jak zatańczycie poloneza, tak z łatwością podejdziecie do tego egzaminu – powiedziała, zwracając się do uczniów, dyrektor szkoły. Nie zabrakło wielu ciepłych słów podziękowań dla dyrekcji szkoły, nauczycieli i rodziców organizujących „studniówkę”. Następnie młodzi, dostojnie w strojach wizytowych, tanecznym krokiem przeszli do poloneza. Jak to w tym przypadku bywa nie zbrakło wielu wzruszeń. Uczniowie zgodnie przyznawali, że mocno związali się ze szkołą, a nauka w niej na długo pozostanie w ich pamięci. A o było dalej? Już tylko taniec, śpiewy i zabawa do białego rana. Za sprawą znakomitych DJ-jów proponujących wiele wspaniałych i niezapomnianych hitów w rytmach „wolnych” i „gorących” chętnych do tańca nie brakowało.
Dodatkowo bal został wzbogacony też wieloma atrakcjami, ogromnych emocji dostarczył konkurs wzorowany na popularnej „Familiadzie” czy też gala wręczenia „Gwiazd” dla nauczyli i pracowników szkoły.
Zabawa była naprawdę przednia i na długo pozostanie w pamięci jej uczestników!

 

Fot. Radio Elka