Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
Dziękujemy za przybycie na XII Zjazd Absolwentów

Zainteresowanie klasami o profilach mundurowych jest coraz większe. Liceum Ogólnokształcące w Górze im. Adama Mickiewicza wspierane jest przez funkcjonariusza z Komendy Powiatowej Policji w Górze.

W pewnym momencie, każdy staje przed wyborami co dalej będziemy robili w życiu. W tych najważniejszych decyzjach często pomagają rodzice, szkoła i nauczyciele, którzy w sposób interesujący potrafią przedstawić przyszły zawód. W tym roku otwarta została kolejna klasa o profilu mundurowym.

Jednym z wykładowców jest Pani kom. Agnieszka Połczyk, która prowadzi zajęcia dotyczące służby w Policji. Uczniowie będą uczestniczyli w zajęciach w Liceum, oraz w budynku Komendy Powiatowej Policji w Górze oraz strzelnicy. Program nauczania jest bardzo atrakcyjny i rozbudowany, mający na celu zachęcenie młodzieży do służby w Policji. Niebawem uczniowie otrzymają mundury z emblematami klasy o profilu policyjnym. Życzymy sukcesów w nauce.

Fot. i całość tekstu ze strony https://gora.policja.gov.pl/dgr/aktualnosci/bieza/76728,Nowy-rok-szkolny-pierwszej-klasy-o-profilu-mundurowym.html