Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
Zebranie z rodzicami w środę o 16:30. Zapraszamy.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła uzyskała wsparcie w ramach rządowego programu Aktywna Tablica. 

Program służy rozwijaniu szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Pomysłodawcą przedsięwzięcia był nauczyciel matematyki i informatyki w naszym liceum pan Grzegorz Goździewicz, który wraz z panią dyrektor Magdaleną Mielczarek przygotował wniosek formalny, a wkład własny, który był warunkiem koniecznym przystąpienia do programu, uzyskaliśmy dzięki życzliwości Powiatu Górowskiego oraz wsparciu Rady Rodziców naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy.

 

Oto wykaz szkół zakwalifikowanych do programu