Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
Drodzy Ósmoklasiści! Do 13 lipca należy dostarczyć komplet dokumentów (świadectwo, zaświadczenie o wynikach egzaminów). Serdecznie zapraszamy.

15 czerwca z inicjatywy uczniów klas drugich Liceum Ogólnokształcącego oraz z pomocą wychowawców - Pani Małgorzaty Dudzińskiej, Edyty Bretsznajder oraz Pana Wojciecha Janickiego - i przy wspaniałej organizacji rodziców wraz ze wsparciem Pani Dyrektor naszej szkoły, odbyły się POŁOWINKI 2022.

Spotkaliśmy się wszyscy punktualnie o 19 w przepięknej sali bankietowej na Ranczo w Radosławiu.

Tańcom i dobrej zabawie towarzyszyły świetne humory i po raz kolejny udowodniliśmy, że nauczyciele i uczniowie naszej szkoły potrafią wspólnie się doskonale bawić. Nie mogło zabraknąć też lubianej przez wszystkich Belgijki.
Dziękujemy wszystkim za obecność.

 

Fot. Ł. Gołąbek