Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
Zakończenie szkoły klas IV odbędzie się 26 kwietnia.

W środę 8.czerwca 2022 uczennice i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Górze brali udział w Finale Dolnośląskim Licealiady Młodzieży w Lekkiej Atletyce.

W Oleśnicy najlepiej zaprezentowały się: Klaudia Rydełkiewicz, która w skoku w dal z wynikiem 5.02 zajęła pierwsze miejsce oraz Julia Cymbalista, która biegła na 100m ppł z wynikiem 18.72 również stanęła na najwyższym podium.

Ponadto Aleksandra Nowaczyk w konkurencji pchnięcia kulą zajęła trzecie miejsce, Dominik Korol w biegu na 3000m zdobył brązowy medal, Paulina Cymbalista w biegu na 100m zajęła piąte miejsce a Mikołaj Hołownia w biegu na 1500m również zajął piąte miejsce.
Gratulujemy bardzo dobrych wyników i wysokich miejsc na podium.
Składamy serdeczne podziękowanie panu Krzysztofowi Ptak za współudział w dzisiejszym sukcesie.