Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
Ósmoklasiści! Już możecie składać podania do szkoły. Zapraszamy serdecznie.

Szanowni Państwo,
zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego, samorządowe instytucje kultury, szkoły i wszystkich chcących uczcić zbliżające się Święto Flagi do skorzystania ze spotu zachęcającego Polaków do wywieszenia Biało-Czerwonej 2 maja. Spot zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji społecznej — wystarczy wywiesić flagę 2 maja, zrobić zdjęcie z Biało-Czerwoną i opublikować je w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga.


2 maja obchodzimy Dzień Flagi, który w tym trudnym czasie toczącej się wojny na Ukrainie uzmysławia nam wartość i symboliczne znaczenie prostego gestu wywieszenia flagi narodowej. Dlatego zapraszamy Państwa do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji i zachęcenia mieszkańców miast i gmin do wywieszenia 2 maja polskiej flagi, zrobienia zdjęcia z Biało-Czewrwoną i opublikowania go w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga.


Spot można opublikować na stronie internetowej i w mediach społecznościowych z:
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=6yrUdTBOII4
Facebook: https://youtu.be/6yrUdTBOII4
Twitter: https://twitter.com/niepodlegla/status/1518530264309280768
Instagram: https://www.instagram.com/p/CcxUakmois5/?utm_source=ig_web_copy_link

Tegorocznej akcji #mojaflaga towarzyszy kampania społeczna Biura Programu „Niepodległa” zachęcająca do wywieszania Biało-Czerwonej nie tylko 2 maja, ale również w inne święta narodowe i ważne dni dla każdego z nas. Pamiętajmy bowiem, że od 2004 roku polską flagę można eksponować cały rok.
Więcej informacji na stronie https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/wywies-flage-na-dzien-flagi-swietujmy-razem-2-maja/

Serdecznie pozdrawiamy!
Biuro Programu "Niepodległa"

 

flaga