Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
15 lipca podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do szkoły.

20. kwietnia w auli odbyła się Debata Wyborcza kandydatów na stanowisko przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, ponieważ dotychczasowy przewodniczący Kacper Hryń kończy swoją kadencję wraz z ukończeniem szkoły.

Do rywalizacji zgłosiło się czterech wspaniałych kandydatów: Ada Figiel, Zuzanna Latka, Tymotuesz Matysiak oraz Dawid Perzyński.

Wszyscy omówili swoje pomysły oraz odpowiedzieli na pytania uczniów i nauczycieli uczestniczących w debacie. Następnie każdy uczeń szkoły oraz pracownicy mogli oddać głos na najlepszego ich zdaniem kandydata. Po policzeniu głosów przez komisję wyborczą wyłoniono zwycięzcę - Tymka Matysiaka, na którego głos oddało 56% wszystkich uczestniczących w wyborach. Pozostali kandydaci zasiądą w radzie Samorządu Uczniowskiego. To bardzo ambitni i kreatywni młodzi ludzie. Tymkowi gratulujemy i życzymy owocnego urzędowania. Pani Dyrektor pogratulowała także osobiście zwycięzcy i wręczyła nowemu przewodniczącemu zestaw piśmienniczy, który zapewne przyda się przy podpisywaniu ważnych dokumentów.