Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
Zakończenie szkoły klas IV odbędzie się 26 kwietnia.

Środę przed ostatnim dzwonkiem społeczność szkolna postanowiła spędzić na zabawie i integracji.

Młodzież i pracownicy naszego liceum ciesząc się z możliwości bezpośredniego kontaktu oraz zbliżających się wakacji zebrali się w parku szkolnym.

Na początku wspólnie odtańczono Chapelloise – taniec ludowy bardziej znany jako belgijka. Poprzedzony został instruktarzem, którego udzielił ksiądz katecheta naszej szkoły Łukasz Gołąbek i opiekunka SU pani Edyta Bretsznajder. Przekaz był bardzo czytelny, gdyż całość udała się dokskonale. W kółku stanęli uczniowie, uczennice, nauczycielki i nauczyciele, aby już za chwilę, nie bacząc na drobne błędy, mylenie ilości kroków wspaniale bawić się przy dźwiękach 't Smidje zespołu Laïs. Po takim wysiłku niezbędne było wzmocnienie energetyczne, czemu służyło wspólne grillowanie. W czasie posiłku było sporo czasu na rozmowy, typowanie wyniku dzisiejszego meczu naszej reprezentacji ze Szwecją, snucie wakacyjnych planów. W dobrych nastrojach młodzież udała się do domów, po to by ostatni raz w tym roku stanąć w murach swojej szkoły w dniu rozdania świadectw. Słowa uznania za radosny przebieg całego tygodnia należą się naszej wspaniałej młodzieży i pracownikom szkoły.

Fot. Łukasz Gołąbek

Galeria