Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Górze
Grafika: Marta Polechońska
15 lipca podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do szkoły.

Doskonały był kolejny wspólny wyjazd integracyjny dla młodzieży zorganizowany w ramach projektu ,, Każdy inny, wszyscy równi”. Po raz trzeci w gronie uczniów i uczennic z Zespołu Szkół im. Sylwestra Kaliskiego oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Górze zaistniała możliwość wspólnych aktywnych działań.

Od warsztatów i rajdu rowerowego, które miały miejsce w poprzedniej edycji – przeszliśmy na wspólny wyjazd integracyjny, który pozwolił nam zwiedzić naszą małą ojczyznę oraz gdzie mogliśmy wykazać się umiejętnościami radzenia sobie w wodzie.


Supertalentów odkryliśmy wiele!!
Rozmów na różne tematy, wymianę doświadczeń edukacyjnych oraz nowych pomysłów było mnóstwo, a za każdym słowem kryły się też większe zrozumienie i poznanie. Proces ten dopełniliśmy w trakcie wspólnego rejsu statkiem oraz korzystania z akwenu wodnego. Tego typu działania zawsze stanowią istotną cegiełkę w integracji, na której nam najbardziej zależy. Dziękujemy naszym przyjaciołom z Zespołu Szkół za wspólny czas. Wasze zainteresowanie naszym projektem jest dla nas bardzo cenne i nie możemy doczekać się możliwości kolejnych współprac i spotkań.